try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Bilim Köşesi
Bilim ve Teknik

Google Chrome OS yenilikleri

  • warning: Creating default object from empty value in /home/beyan/domains/beyan.org/public_html/bilim/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'privatemsg_menu_access' not found or invalid function name in /home/beyan/domains/beyan.org/public_html/bilim/includes/menu.inc on line 454.

Google Chrome OS İçin Yeni Açıklamalar

Google tarafından San Francisco’da düzenlenen yeni bir basın toplantısında Google Chrome OS ile birtakım yeni bilgiler sunuldu.

Google Chrome OS özel bir cihaz aracılığı ile toplantıda bulunan tüm katılımcılara tanıtıldı. Tanıtım anında öne plana çıkan Chrome OS özelliklerinin en dikkat çekeni sadece 4 adımda ve bir dakikadan daha az bir zamanda kurulumunun tamamlanması oldu.

Chrome OS’nin açıklanan diğer özellikleri arasında ise birden çok kullanıcıya destek veren uydurma kimlik modu, çevrimdışı çalışması, bünyesinde HTML5 desteğini bulundurması, Google Cloud Print tabanlı yazdırma servisi ve internete bağlanması anında bulutla eş zamanlı çalışması yer aldı.

Bazı eksik noktaların da yer aldığı Chrome OS’nin özellikleri arasında, USB portlar için henmüz bir destek sağlanmaması oluyor. Bunun yanında birtakım geliştirmeler ve iyileştimelerin tam performans sağlanması açısından tekrar elden geçmesi gerekiyor.

Son yorumlar

İçeriği paylaş