try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Bilim Köşesi
Bilim ve Teknik

Apple hakkında

  • warning: Creating default object from empty value in /home/beyan/domains/beyan.org/public_html/bilim/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'privatemsg_menu_access' not found or invalid function name in /home/beyan/domains/beyan.org/public_html/bilim/includes/menu.inc on line 454.

Apple’dan Mac Pro Takviyesi

Yeni model olan Mac Pro ufukta belirdi. Apple şirketinin MAC’lerini göz ardı ettiğini düşünmeyin, işte karşınızda yepyeni özellikleriyle beraber Mac Pro, hem de sistem kralı..

Apple dört gözle beklenen yeni Mac Pro bilgisayarlarının müjdesini verdi. Yeni Mac’ler tam tamına 12 adet çekirdeğe kadar işlemci desteği sağlıyor. 12 çekirdeğe ulaşabilmek için iki adet 6 çekirdeğe sahip olan Intel Xeon 3.33 GHz işlemci takabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra bu kadar kuvvetli bir sistemi kaldırabilmek için yanında çok sağlamda bir güç kaynağına ihtiyacınız var.

Yeni Apple Mac Pro’lar beraberinde 1 GB ATI Radeon HD 5770 ekran kartı getiriyor. Arzu eden kullanıcılar bu kartın modelini 5870′e çıkartabiliyorlar. Ayrıca 8 çekirdekli Mac Pro için 32 GB DDR3 ECC SDRAM kullanabiliyorken, belleğini de SSD’de 512 GB, SATA’da ise 2 TB’a kadar yükseltebiliyorsunuz.

Son yorumlar

İçeriği paylaş