try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Bilim Köşesi
Bilim ve Teknik

acer Android telefon

  • warning: Creating default object from empty value in /home/beyan/domains/beyan.org/public_html/bilim/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'privatemsg_menu_access' not found or invalid function name in /home/beyan/domains/beyan.org/public_html/bilim/includes/menu.inc on line 454.

Acer’den yeni Android

Akıllı telefon piyasasına yavaş yavaş ısınan Acer, yeni Liquid Mini’yi tanıttı.

Akıllı telefon pazarındaki yatırımlarına son zamanlarda hız veren Acer, yeni telefonu Liquid Mini’yi duyurdu. Daha önceden duyurulan ancak özellikleri sır gibi saklanan bu akıllı telefon, firmanın önceki telefonları gibi Android işletim sistemini kullanıyor.

Liquid E modelinin küçüğü olan bu telefon, 110.4 x 57.5 x 13 mm boyutlarında. Güçlü özellikleriyle dikkat çeken Liquid Mini’nin çoklu dokunmatiği destekleyen ekranı, 3.2 inç büyüklüğünde ve 480x320 çözünürlüğe sahip.

Android Froyo 2.2 işletim sistemini kullanan ve 512 MB’lık RAM’le gelen Acer Liquid Mini, bünyesinde Qualcomm’un ürettiği 600 MHz’lik işlemciyi bulunduruyor.

5 megapiksellik kamera ve 480p video çekebilme yeteneğine sahip Liquid Mini’nin diğer özelliklerini; 3.5 mm kulaklık girişi, Wi-fi, 802.11 bağlantı desteği, Bluetooth, 32 GB’a kadar artırılabilen Micro SD kart, GPS, 3G ve akselometre olarak sıralayabiliriz.

Son yorumlar

İçeriği paylaş